Na forum jest temat, w którym zebrano najczęstsze pytania i odpowiedzi, prosimy zapoznać się z nim w pierwszej kolejności: http://forum.ms.agh.edu.pl/viewtopic.php?p=162134
Strona Główna FORUM MS-AGH
Forum "Miasteczka Studenckiego" w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
 WikiWiki 

Poprzedni temat «» Następny temat
[IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy
Autor Wiadomość
Donek 
Obserwator

Wysłany: 2011-10-10, 15:28   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

dr inż. | Paweł | Armatys

jakieś opinie?

Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Vini 
Beton ze słomą w butach

Uczelnia: AGH
Kierunek: Mechatronika
Akademik: 13
Wysłany: 2011-10-10, 19:30   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Miałem z nim fizykę przez dwa semestry i wspominam bardzo miło. Kolos co zajęcia więc materiału na każdy mało, zadania od bardzo prostych do średnio trudnych ale dzięki systemowi zaliczeń uzyskanie zaliczenia nie było bardzo trudne.

A poza tym, strasznie sympatyczny jest :D

Poziom: 29 HP   6%   128/2142
   MP   100%   1022/1022
   EXP   93%   88/94
dopi 
Użytkownik

Kierunek: AiR
Wysłany: 2011-10-13, 17:10   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Vini napisał/a:
Miałem z nim fizykę przez dwa semestry i wspominam bardzo miło. Kolos co zajęcia więc materiału na każdy mało, zadania od bardzo prostych do średnio trudnych ale dzięki systemowi zaliczeń uzyskanie zaliczenia nie było bardzo trudne.

A poza tym, strasznie sympatyczny jest :D

Miałem z dr Armatysem również przez 2 semestry fizykę, kolokwiów nie było co zajęcia, tylko 2/semestr. Człowiek ten był bardzo miły, aczkolwiek nie przekładało się to na umiejętność przekazywania wiedzy, czego czynić ewidentnie nie potrafi...
Ogólnie do egzaminu dopuścił wszystkich, choć nie bez kłopotów i kolokwiów zaliczeniowych ;)

Cytat:
mgr inż. | Anna | Stręk (wytrzymałość materiałów)

Wydaje się bardzo miła, ale pozory czasem mylą... Wiecie coś ciekawego na jej temat? ;)
Chodzi mi głównie o to, na co zwrócić uwagę na kolokwiach.

Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   22%   2/9
tommm 
Użytkownik

Wysłany: 2011-10-15, 11:07   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

dopi napisał/a:
Cytat:
mgr inż. | Anna | Stręk (wytrzymałość materiałów)

Wydaje się bardzo miła, ale pozory czasem mylą... Wiecie coś ciekawego na jej temat? ;)
Chodzi mi głównie o to, na co zwrócić uwagę na kolokwiach.

U pani mgr inż. Anny Stręk możecie się spodziewać "niezapowiedzianych" kolokwiów (my mieliśmy tylko jedno (z obliczania momentów) i to z podanym mniej więcej terminem). Bardzo ważna jest również punktualność (nie można się spóźnić na zajęcia nawet minutę (w praktyce 2-3 minuty jeszcze były do zaakceptowania)). Zadania na dużych kolokwiach (mieliśmy takich 2) są analogiczne do przerabianych na ćwiczeniach. Ogólnie tak jak pisałeś pani mgr inż. Anna Stręk jest bardzo sympatyczna i nie robi problemów.

Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   10%   2/19
adrian121 
Użytkownik

Akademik: Kapitol
Wysłany: 2011-10-15, 20:49   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

dr inż. | Piotr | Wolczko (informatyka) ? :D

Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   9%   1/11
pny22 
Użytkownik

Wysłany: 2011-10-15, 20:52   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

dr inż. | Marcin | Nawrocki
(Analiza sygnałów i identyfikacja + Sterowanie dyskretne)

Jeśli mieliście któreś z powyższych zajęć z tym prowadzącym, prosiłbym o opinię.

Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   69%   9/13
tommm 
Użytkownik

Wysłany: 2011-10-15, 21:15   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

adrian121 napisał/a:

Osobiście nie miałem z panem dr inż. zajęć, ale na podstawie informacji od kolegów z 2 części grupy mogę Ci powiedzieć, żebyś przyłożył się do prowadzonego przez niego przedmiotu (bardzo staranne pisanie programów i wykonywanie wszystkich poleceń prowadzącego). Podobno lepiej się nie wychylać na zajęciach. ;)

MP   100%   76/76
   EXP   10%   2/19
lolroflneo 
awesome troll

Kierunek: AiR / WIMiR
Wysłany: 2011-10-15, 21:15   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

adrian121 napisał/a:

ojojoj... bardzo nieprzyjemny prowadzący. wydziera się na wszystkich za wszystko :) nawet za największą pierdołę. każdy program musi być napisany tak jak on chce. nie ma tłumaczenia, że twój program jest napisany inaczej ale robi dokładnie to samo. we wszystkich programach muszą być komentarze, wyniki muszą być ładnie przedstawione blablbala. ale najlepsze zostawiłem na deser - jedno z 3 kolokwiów (bodajże 2) polega na napisaniu programu... na kartce :) i to nie jest tak, że tylko studenci go nie lubią - rozmawiałem jednym z prowadzących i też za nim nie przepada.

także czeka cię dość ciężka przeprawa, ale wszystko da się zrobić. w mojej grupie, 20 osobowej, były dwa warunki.

Poziom: 23 HP   4%   49/1225
   MP   100%   585/585
   EXP   35%   23/65
adrian121 
Użytkownik

Akademik: Kapitol
Wysłany: 2011-10-15, 21:19   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Cytat:
także czeka cię dość ciężka przeprawa
na szczęście mam to już za sobą :)
Myślałem, że będzie chociaż jedna pochlebna opinia, no ale cóż, widocznie na pana W. nie ma mocnych :D

Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   9%   1/11
recc 
Aktywny użytkownik

Wysłany: 2011-10-15, 21:43   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

pny22 napisał/a:
dr inż. | Marcin | Nawrocki
(Analiza sygnałów i identyfikacja)
doktor nieszkodliwy, ale i mało pomocny. Większość waszych pytań ma swoją odpowiedź w manualu albo internecie, więc tam będzie was odsyłał dr Nawrocki. Na zajęcia trzeba być średnio przygotowanym, czasem zadaje pytania odnośnie wykładów. Oceny wystawia ze sprawozdań i tu trzeba uważać. Kopiujcie sprawka z głową, bo doktor jest dobry w wyłapywaniu oszustów. Niech was nie zdziwi jeśli będziecie się tłumaczyć czemu 20 stronicowe sprawko zostało utworzone w 2 minuty. Dr lubi takie rzeczy sprawdzac, ;) na koniec do zrobienia projekt, nie jest jakoś szczególnie trudny o ile będziecie pracować samodzielnie przez cały semestr. Dr straszył jakimś kolosem, ale to raczej miała być mobilizacja do nauki. Z tego co rozmawiałem z innymi grupami, to lepszy dr Nawrocki niż dr Konieczny.

Poziom: 18 HP   1%   7/711
   MP   100%   339/339
   EXP   66%   30/45
fasola199010 
Obserwator

Wysłany: 2011-10-16, 11:25   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

dr. Janusz Chmist
Miałem z nim fizykę i jest tak że nie wystarczy się zadania nauczyc na pamięć tylko trzeba je wytłumaczyć. Częstoi to stanowi duży problem ale jeśli się umie wytłumaczyć dr Chmistowi to egzamin nie powinine stanowić problemu. Mam dużo zadań dr Chmista zrobionych więc jeśli ktoś potrzebuje to piszcie na priv.

[ Dodano: 2011-10-16, 12:27 ]
Witam. Czy miał ktoś mechanikę 2 z mgr inż. Sebastianem Pakułą?? Jakie kolokwia robi jak u niego z zaliczeniem??

MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
tommm 
Użytkownik

Wysłany: 2011-10-16, 21:02   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

kpo15 napisał/a:
dr inż. | Grzegorz | Cieplok
(mechanika 2)

Ćwiczeń z panem dr hab. inż. Grzegorzem Cieplokiem nie miałem, ale za to prowadził u nas wykłady i na tej podstawie mogę stwierdzić, że to wymagający prowadzący, ale zawsze jest fair w stosunku do studentów. Bardzo ciekawie prowadzi wykłady (widać, że ma sporą wiedzę i potrafi ją przekazać) więc naprawdę warto na nie przychodzić. Egzamin pisemny łatwy nie jest, ale za to na ustnym obowiązywała tylko teoria (nie wiem jak teraz to wygląda, ale mieliśmy tę drugą formę egzaminu za średnią 4.0 z obu części kursu Mechaniki).

MP   100%   76/76
   EXP   10%   2/19
Vini 
Beton ze słomą w butach

Kierunek: Mechatronika
Akademik: 13
Wysłany: 2011-10-16, 21:06   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Na ćwiczeniach jak i na egzaminie u dr Cieploka - Mieszczerski, Mieszczerski i może jeszcze raz Mieszczerski. Miałem z nim mechanikę I, później egzamin na warunku i faktycznie jest sprawiedliwy + jak Ci brakuje na egzaminie to dopyta, zasady zaliczeń są jasne. Ale wymagający jest, uczyć się trzeba.

Poziom: 29 HP   6%   128/2142
   MP   100%   1022/1022
   EXP   93%   88/94
fasola199010 
Obserwator

Wysłany: 2011-10-16, 21:20   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

mgr inż. Sebastian Pakuła

MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
pny22 
Użytkownik

Wysłany: 2011-10-16, 21:59   Odp: [IMiR] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

kpo15 napisał/a:
dr inż. | Grzegorz | Cieplok
(mechanika 2)

Bardzo wymagający, lecz sprawiedliwy prowadzący. Jeśli chodzi o egzamin, to w ubiegłym roku były 4 zadania (2 z dynamiki + 1 z kinematyki + 1 ze statyki), przy czym trzy z nich pochodziły ze zbioru Mieszczerskiego. Z racji tego, że już nie ma zwolnień można było udać się na egzamin ustny, gdzie czekał doktor Cieplok ze zbiorem zadań Mieszczerskiego. Na ćwiczeniach obowiązuje znów zbiór zadań Mieszczerskiego! Same zajęcia bardzo ciekawe, owocem tego jest chociażby strona w podpisie. Warto zgłaszać się do tablicy, bo można dostać za to ocenę, jednak ciężko sobie na nią zapracować. Wykłady bardzo interesujące, polecam uczęszczać, bo Pan dr lubi przemaglować z teorii podczas odpowiedzi. Jeśli ktoś słyszał jakieś niepochlebne plotki, to zapewniam, że są one niesłuszne. Zachęcam do systematycznej pracy, bo wtedy Pan doktor na pewno doceni Wasze starania.
(gwoli ścisłości: dr hab. inż. G. Cieplok)

Poziom: 5 HP   0%   0/81
   MP   100%   38/38
   EXP   69%   9/13
Odpowiedz do tematu