FORUM MS-AGH

Forum Miasteczka Studenckiego AGH w Krakowie
Dzisiaj jest 2014-12-19, 08:10

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 521 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Obserwator
Obserwator

dr inż. | Paweł | Armatys

jakieś opinie?

Tytuł:
Aktywny użytkownik
Aktywny użytkownik
Awatar użytkownika

Miałem z nim fizykę przez dwa semestry i wspominam bardzo miło. Kolos co zajęcia więc materiału na każdy mało, zadania od bardzo prostych do średnio trudnych ale dzięki systemowi zaliczeń uzyskanie zaliczenia nie było bardzo trudne.

A poza tym, strasznie sympatyczny jest :D

Tytuł:
Użytkownik
Użytkownik

Vini pisze:
Miałem z nim fizykę przez dwa semestry i wspominam bardzo miło. Kolos co zajęcia więc materiału na każdy mało, zadania od bardzo prostych do średnio trudnych ale dzięki systemowi zaliczeń uzyskanie zaliczenia nie było bardzo trudne.

A poza tym, strasznie sympatyczny jest :D

Miałem z dr Armatysem również przez 2 semestry fizykę, kolokwiów nie było co zajęcia, tylko 2/semestr. Człowiek ten był bardzo miły, aczkolwiek nie przekładało się to na umiejętność przekazywania wiedzy, czego czynić ewidentnie nie potrafi...
Ogólnie do egzaminu dopuścił wszystkich, choć nie bez kłopotów i kolokwiów zaliczeniowych ;)

Cytuj:
mgr inż. | Anna | Stręk (wytrzymałość materiałów)

Wydaje się bardzo miła, ale pozory czasem mylą... Wiecie coś ciekawego na jej temat? ;)
Chodzi mi głównie o to, na co zwrócić uwagę na kolokwiach.

Tytuł:
Użytkownik
Użytkownik

dopi pisze:
Cytuj:
mgr inż. | Anna | Stręk (wytrzymałość materiałów)

Wydaje się bardzo miła, ale pozory czasem mylą... Wiecie coś ciekawego na jej temat? ;)
Chodzi mi głównie o to, na co zwrócić uwagę na kolokwiach.

U pani mgr inż. Anny Stręk możecie się spodziewać "niezapowiedzianych" kolokwiów (my mieliśmy tylko jedno (z obliczania momentów) i to z podanym mniej więcej terminem). Bardzo ważna jest również punktualność (nie można się spóźnić na zajęcia nawet minutę (w praktyce 2-3 minuty jeszcze były do zaakceptowania)). Zadania na dużych kolokwiach (mieliśmy takich 2) są analogiczne do przerabianych na ćwiczeniach. Ogólnie tak jak pisałeś pani mgr inż. Anna Stręk jest bardzo sympatyczna i nie robi problemów.

Tytuł:
Użytkownik
Użytkownik

dr inż. | Piotr | Wolczko (informatyka) ? :D

Tytuł:
Użytkownik
Użytkownik

dr inż. | Marcin | Nawrocki
(Analiza sygnałów i identyfikacja + Sterowanie dyskretne)

Jeśli mieliście któreś z powyższych zajęć z tym prowadzącym, prosiłbym o opinię.

Tytuł:
Użytkownik
Użytkownik

adrian121 pisze:

Osobiście nie miałem z panem dr inż. zajęć, ale na podstawie informacji od kolegów z 2 części grupy mogę Ci powiedzieć, żebyś przyłożył się do prowadzonego przez niego przedmiotu (bardzo staranne pisanie programów i wykonywanie wszystkich poleceń prowadzącego). Podobno lepiej się nie wychylać na zajęciach. ;)

Tytuł:
Aktywny użytkownik
Aktywny użytkownik
Awatar użytkownika

adrian121 pisze:

ojojoj... bardzo nieprzyjemny prowadzący. wydziera się na wszystkich za wszystko :) nawet za największą pierdołę. każdy program musi być napisany tak jak on chce. nie ma tłumaczenia, że twój program jest napisany inaczej ale robi dokładnie to samo. we wszystkich programach muszą być komentarze, wyniki muszą być ładnie przedstawione blablbala. ale najlepsze zostawiłem na deser - jedno z 3 kolokwiów (bodajże 2) polega na napisaniu programu... na kartce :) i to nie jest tak, że tylko studenci go nie lubią - rozmawiałem jednym z prowadzących i też za nim nie przepada.

także czeka cię dość ciężka przeprawa, ale wszystko da się zrobić. w mojej grupie, 20 osobowej, były dwa warunki.

Tytuł:
Użytkownik
Użytkownik

Cytuj:
także czeka cię dość ciężka przeprawa
na szczęście mam to już za sobą :)
Myślałem, że będzie chociaż jedna pochlebna opinia, no ale cóż, widocznie na pana W. nie ma mocnych :D

Tytuł:
Użytkownik
Użytkownik

pny22 pisze:
dr inż. | Marcin | Nawrocki
(Analiza sygnałów i identyfikacja)
doktor nieszkodliwy, ale i mało pomocny. Większość waszych pytań ma swoją odpowiedź w manualu albo internecie, więc tam będzie was odsyłał dr Nawrocki. Na zajęcia trzeba być średnio przygotowanym, czasem zadaje pytania odnośnie wykładów. Oceny wystawia ze sprawozdań i tu trzeba uważać. Kopiujcie sprawka z głową, bo doktor jest dobry w wyłapywaniu oszustów. Niech was nie zdziwi jeśli będziecie się tłumaczyć czemu 20 stronicowe sprawko zostało utworzone w 2 minuty. Dr lubi takie rzeczy sprawdzac, ;) na koniec do zrobienia projekt, nie jest jakoś szczególnie trudny o ile będziecie pracować samodzielnie przez cały semestr. Dr straszył jakimś kolosem, ale to raczej miała być mobilizacja do nauki. Z tego co rozmawiałem z innymi grupami, to lepszy dr Nawrocki niż dr Konieczny.

Tytuł:
Obserwator
Obserwator

dr. Janusz Chmist
Miałem z nim fizykę i jest tak że nie wystarczy się zadania nauczyc na pamięć tylko trzeba je wytłumaczyć. Częstoi to stanowi duży problem ale jeśli się umie wytłumaczyć dr Chmistowi to egzamin nie powinine stanowić problemu. Mam dużo zadań dr Chmista zrobionych więc jeśli ktoś potrzebuje to piszcie na priv.

[ Dodano: 2011-10-16, 12:27 ]
Witam. Czy miał ktoś mechanikę 2 z mgr inż. Sebastianem Pakułą?? Jakie kolokwia robi jak u niego z zaliczeniem??

Tytuł:
Użytkownik
Użytkownik

kpo15 pisze:
dr inż. | Grzegorz | Cieplok
(mechanika 2)

Ćwiczeń z panem dr hab. inż. Grzegorzem Cieplokiem nie miałem, ale za to prowadził u nas wykłady i na tej podstawie mogę stwierdzić, że to wymagający prowadzący, ale zawsze jest fair w stosunku do studentów. Bardzo ciekawie prowadzi wykłady (widać, że ma sporą wiedzę i potrafi ją przekazać) więc naprawdę warto na nie przychodzić. Egzamin pisemny łatwy nie jest, ale za to na ustnym obowiązywała tylko teoria (nie wiem jak teraz to wygląda, ale mieliśmy tę drugą formę egzaminu za średnią 4.0 z obu części kursu Mechaniki).

Tytuł:
Aktywny użytkownik
Aktywny użytkownik
Awatar użytkownika

Na ćwiczeniach jak i na egzaminie u dr Cieploka - Mieszczerski, Mieszczerski i może jeszcze raz Mieszczerski. Miałem z nim mechanikę I, później egzamin na warunku i faktycznie jest sprawiedliwy + jak Ci brakuje na egzaminie to dopyta, zasady zaliczeń są jasne. Ale wymagający jest, uczyć się trzeba.

Tytuł:
Obserwator
Obserwator

mgr inż. Sebastian Pakuła

Tytuł:
Użytkownik
Użytkownik

kpo15 pisze:
dr inż. | Grzegorz | Cieplok
(mechanika 2)

Bardzo wymagający, lecz sprawiedliwy prowadzący. Jeśli chodzi o egzamin, to w ubiegłym roku były 4 zadania (2 z dynamiki + 1 z kinematyki + 1 ze statyki), przy czym trzy z nich pochodziły ze zbioru Mieszczerskiego. Z racji tego, że już nie ma zwolnień można było udać się na egzamin ustny, gdzie czekał doktor Cieplok ze zbiorem zadań Mieszczerskiego. Na ćwiczeniach obowiązuje znów zbiór zadań Mieszczerskiego! Same zajęcia bardzo ciekawe, owocem tego jest chociażby strona w podpisie. Warto zgłaszać się do tablicy, bo można dostać za to ocenę, jednak ciężko sobie na nią zapracować. Wykłady bardzo interesujące, polecam uczęszczać, bo Pan dr lubi przemaglować z teorii podczas odpowiedzi. Jeśli ktoś słyszał jakieś niepochlebne plotki, to zapewniam, że są one niesłuszne. Zachęcam do systematycznej pracy, bo wtedy Pan doktor na pewno doceni Wasze starania.
(gwoli ścisłości: dr hab. inż. G. Cieplok)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 521 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00