Na forum jest temat, w którym zebrano najczęstsze pytania i odpowiedzi, prosimy zapoznać się z nim w pierwszej kolejności: http://forum.ms.agh.edu.pl/viewtopic.php?p=162134
Strona Główna FORUM MS-AGH
Forum "Miasteczka Studenckiego" w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
 WikiWiki 

Poprzedni temat «» Następny temat
[WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy
Autor Wiadomość
Spec 
Ekspert
( )

Uczelnia: AGH
Kierunek: Infa @ EAIiE
Wysłany: 2011-09-02, 04:53   [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Jest to temat w którym należy zadawać pytania o prowadzących z wydziału FiS.
Poniżej lista prowadzących o których już w tym temacie pytano:
Kod:

Tytuł | Imię       | Nazwisko
-------------------------------
Dr    | Małgorzata | Zwonek
Dr    | Adamus     | Lech   
Prof  | Andrzej    | Kołodziejczyk 
Dr    | Janusz     | Przewoźnik
Dr    | Grażyna    | Krupińska 
Dr    | Wojciech   | Karaś
dr inż. | Bartłomiej | Spisak
dr inż. | Przemysław | Gawroński

Zadając pytanie, proszę podawać Tytuł Imię, Nazwisko. Tak by dane można było łatwo przenieść do tabelki powyżej.
Posty niezawierające tych 3 informacji będą usuwane.
Wyrażając opinię proszę pamiętać o tym, że jest to forum publiczne, a opinie mogą być czytane przez prowadzących.
Przed zadaniem pytania proszę przeczytać temat!
Ostatnio zmieniony przez Spec 2011-09-29, 07:42, w całości zmieniany 4 razy  

Poziom: 37 HP   8%   323/4047
   MP   100%   1932/1932
   EXP   23%   34/144
sandisk1 
Obserwator

Wysłany: 2011-09-09, 12:29   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Dr |Małgorzata|Zwonek

Prowadzi matematykę na 1 roku. Bardzo dobra prowadząca, zarazem wymagająca.
Polecam chodzić na wykłady bo można sie z nich dużo dowiedzieć i łatwiej jest na ćwiczeniach. Ćwiczeń z nią nie miałem ale podobno lubi "pojechać" po ambicji przy tablicy.
Ona i dziekan będzie odpowiedzialna za to czy zostaniecie na tych studiach wiec radze nie olewać matmy:D

Dr|Adamus| Lech

Mój ćwiczeniowiec na 1 roku z matematyki. Dosyc wymagający ale zarazem najlepiej tłumaczący matematyk jakiego miałem. Ma też dobre serce, pamiętam ze dopuszczał warunkowo ludzi do egzaminu którzy byli na granicy.

Prof|Andrzej|Kołodziejczyk

Wykładowca 1 rok Fizyka. Prof jest bardzo miły,posiada ogromną widzę ale jego wykłady są niemiłosiernie nudne.Jednak radze chodzić na nie bo sa listy które faktycznie pomagają zdać egzamin jeżeli jest sie na granicy.

Dr|Janusz|Przewoźnik

Cwiczenia Fizyka 1 rok. Jeden z dziwniejszych ludzi na wydziale. jedni go lubią,drudzy nie. Bedzie próbował nauczyć was podstaw fizyki. Nie obejdzie sie bez wyzywania od jaskiniowców :) . Jeżeli sie coś zawali warto iść na konsultacje poprawiać oceny. Bardzo lubi kiedy się coś robi co docenia wystawiając zaliczenia.

Dr|Grażyna|Krupińska

Podstawy informatyki 1 rok. Jak dla mnie jest to jedna z bardziej niekompetentnych osób na wydziale w dziedzinie IS. Być może dopiero zaczyna uczyć informatyki ale odniosłem wrażenie że wiedza Pani doktor jest bardzo mała ale za to zaliczenie jest proste.

Dr|Wojciech|Karaś

Pozytywnie zakręcony ćwiczeniowiec z MMFu. Żyje w swoim świecie, na ćwiczeniach często prowadził różne wywody niekonieczne zgodne z tematem zajęć. Zaliczenie w miare proste.

Ogólnie kadra jest spoko:) Opinie jak najbardziej subiektywne. Pozdro.

Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
SileNT 
Użytkownik

Kierunek: IS @ FiIs
Akademik: ALFA
Wysłany: 2011-09-10, 17:15   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Ja dodam coś od siebie - wrażenia spzed 2 lat. Część prowadzących się powtórzy.

dr hab. Janusz Przewoźnik
Miałem z nim fizykę przez I i II semestr i seminaria na trzecim.
Dość wymagający i przez to znienawidzony przez wiele osób ;-) . Osobiście go lubię, pomimo tego że nie raz (zresztą słusznie :D ) zjechał mnie przy tablicy że nic nie umiem. Bardzo dobrze zna się na tym co robi, starał się nas czegoś nauczyć i "wyprowadzić nas z jaskiń ;-) ", co nie było łatwe bo zdecydowana większość osób na IS nie bardzo interesuje się fizyką.

dr Małgorzata Zwonek
Pierwszy semestr był ciężki, nie da się ukryć. Ja nawet awansowałem do czwartej rundy z Panem Dziekanem ;-) . Ogólnie wykład był prowadzony bardzo dobrze, tylko w pierwszym semestrze czasami było trochę za dużo materiału na 1,5h, co wymuszało dość szybkie tempo.

dr inż. Przemysław Gawroński - Programowanie Proceduralne (sem.2), wykład; Algorytmy i Struktury Danych, wykład/ćwiczenia.
Wykłady bardzo fajnie prowadzone. Wszystko było dokładnie i szczegółowo wyjaśnione. Chodziłem na oba przez cały semestr.
Ćwiczenia na ogół wyglądały tak, że jedna osoba podchodziła do tablicy i rozwiązywała zadanie. Jeśli były jakieś problemy, to do akcji wkraczała publiczność. Ogólnie byłem zadowolony z tych zajęć.

dr inż. Grażyna Krupińska - Programowanie Proceduralne (sem.2), ćwiczenia
No cóż... Język C to chyba nie jest jej konik ;-) .

dr inż. Bartłomiej Spisak - MMF, sem. 1
Prowadził wykład i ćwiczenia dla mojej grupy.
Wg mnie, wykład był prowadzony bardzo sensownie, wszystko pisał na tablicy i jak dla mnie jasno omawiał, przez co można było z tego wykładu coś wynieść i na niego chodziłem.
Na początku każdych ćwiczeń robił małe kolokwium na 5-10 minut z jednym prostym zadaniem z poprzednich ćwiczeń. Nie było to nic specjalnie trudnego, a dzięki temu zdałem egzamin praktycznie z marszu.

Tabelka do doklejenia:
Kod:

dr inż.| Bartłomiej | Spisak
dr inż.| Przemysław | Gawroński

Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   55%   5/9
JaMar 
Obserwator

Wysłany: 2011-09-28, 23:27   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

dr inż. | Grażyna | Krupińska
dr inż. | Przemysław | Gawroński

Jeśli ma się do wyboru laborki z programowania proceduralnego z dr. Gawrońskim i z dr Krupińską, to które lepiej jest wybrać? Bardziej chodzi mi o przygotowanie do egzaminu niż o łatwość zaliczenia (choć gdyby udało się oba połączyć :D ). Po poprzednich dwóch opiniach to widzę, że pani doktor nie bardzo się sprawdza, tak?

MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
owen1011 
Użytkownik

Kierunek: IS
Akademik: Alfa
Wysłany: 2011-10-02, 11:10   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Jesli chcesz sie dobrze przygotowac do egzaminu to polecam dr Gawronskiego - duzo roboty i ciezkawe laborki. U dr Krupinskiej laborki sa latwiejsze, za to troche dziwne i srednio proste kolokwia

Poziom: 13 HP   1%   3/370
   MP   100%   176/176
   EXP   66%   20/30
Dylu 
Użytkownik

Kierunek: IS / WFiIS
Wysłany: 2011-10-06, 17:16   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

A co powiecie o dr. inż. Tokarz, dr. inż Furman oraz dr. inż. Mindur od Podstaw Informatyki?
I o dr. Pytlik z Matematycznych Metod Fizyki?

Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   37%   3/8
benassi 
Użytkownik

Kierunek: is@fiis
Wysłany: 2011-10-08, 17:03   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Dr|Lucjan|Pytlik
Mialem z nim MMF, zajecia byly bardzo przyjemne, o ile pamietam, na poczatku, albo na koncu bylo krotkie i proste kolokwium z wczesniejszych zajec. Aktywnosc jest premiowana i warto sie zglaszac.

dr inz. | Waldemar|Tokarz , dr inz. |Leszek|Furman
Ogolnie OK :)

dr inz|Bartosz| Mindur
To nazwisko budzi respekt. Raczej kazdy unikal z nim zajec, gdyz jest baaardzo wymagajacy, jednak chwała mu za to, gdyz mobilizuje to do nauki i zrozumienia tematu. Egzaminy "ciekawe", ale mozna je zdac bez problemu.

MP   100%   21/21
   EXP   88%   8/9
mylittlekey 
Użytkownik

Kierunek: FT@WFiIS
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2011-12-06, 12:12   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

co powiecie natomiast o: dr inż. Leszek Adamczyk (MMF)

Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   57%   8/14
Izzy 
Użytkownik

Kierunek: WFiIS: IS
Akademik: -----
Wysłany: 2011-12-10, 11:16   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Czy ktoś mógłby powiedzieć jak wyglądają egzaminy u dr. hab. Andrzeja Kołodziejczyka? Czy ma jakieś koniki, etc. ;)

@down: Nie jesteśmy humanistami, żeby łapać za słówka, ja tu się serio pytam i chyba wiesz o co xP
Ostatnio zmieniony przez Izzy 2011-12-11, 00:28, w całości zmieniany 1 raz  

Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   63%   12/19
KrzyseX 
Obserwator

Wysłany: 2011-12-10, 17:41   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Ja słyszałem, że chyba kucyka kupił, ale to dla swoich wnuków, których zdjęcia ma w folderze DZIECI :)

MP   100%   8/8
   EXP   44%   4/9
Tajson 
Użytkownik

Kierunek: IS - FiIS
Akademik: Babilon
Wysłany: 2011-12-11, 18:37   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Szwagier nie cwaniacz :P
Egzamin co roku wygląda tak samo, kilka zagadnień, które podaje zaraz na początku semestru, sama teoria, tematy są podane w 3 parach, z każdej pary można sobie wybrać jedno zagadnienie. Generalnie pamięciówa, chyba że sobie dobre pomoce przygotujesz :wink:

MP   100%   21/21
   EXP   22%   2/9
benassi 
Użytkownik

Kierunek: is@fiis
Wysłany: 2011-12-12, 17:46   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Co do egzaminu z fizyki, to konkretne pytania pojawiajace sie na egzaminach kraza w wydzialowym polswiatku :) na ocene duzy wplyw ma takze obecnosc na wykladach. na sciagi srednio bym sie nastawial, bo cwiczeniowcy maja bardzo dobry wzrok i trzeba by miec naprawde duzo szczescia. Ogolnie im wiecej sie napisze tym lepiej, za moich czasow strona a4 drobnym makiem na kazde pytanie i nie zginiesz

MP   100%   21/21
   EXP   88%   8/9
tygrrrys 
Użytkownik

Kierunek: WFiIS - FM
Akademik: alfa
Wysłany: 2011-12-18, 09:46   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

dr inż. Leszek Adamczyk
Jeśli chodzi o MMF z nim, to mogę się odnieść tylko do wykładów. Nie warto na nie chodzić, lepiej mi macierze wytłumaczył podręcznik. Egzamin do zdania, choć należy oooostrożnie liczyć, bo łatwo się pomylić, dodatkowo, lepiej na końcu napisać, że wynik jest zły, bo gdzieśtam była pomyłka, a wynik winien wyglądać inaczej, niż szukać błędu i go poprawiać. Zadań jest 5, nie pamiętam, aby była teoria, gdzieś też są przykładowe zadania z egzaminu, warto je przerobić.
Mimo wszystko do zdania. Na ćwiczeniach podobno jest gorzej, podobno, ja z nim nie miałam.

Mógłby ktoś przybliżyć mi postaci Cieślaka i Dubiela? Niezmiernie jestem ciekawa, jak obejść się u nich bez warunku... O.o

MP   100%   21/21
   EXP   77%   7/9
mylittlekey 
Użytkownik

Kierunek: FT@WFiIS
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2011-12-20, 10:18   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Owszem, na ćwiczeniach jest gorzej. Musimy umieć "do przodu" tzn. rzeczy, których z nim nie ćwiczyliśmy jeszcze, musimy mieć zrobione (zestawy) jako praca domowa.

a dr Andrzej Bombik ?

MP   100%   49/49
   EXP   57%   8/14
araneofobio 
Użytkownik

Kierunek: FiIS-IS
Wysłany: 2012-01-23, 22:59   Odp: [WFiIS] Opinie o prowadzących - temat zbiorczy

Orientujecie się może jak wygląda egzamin zerowy u dr Spisaka?
Wiem tylko tyle że jest ustny :D

MP   100%   49/49
   EXP   21%   3/14
Odpowiedz do tematu