Na forum jest temat, w którym zebrano najczęstsze pytania i odpowiedzi, prosimy zapoznać się z nim w pierwszej kolejności: http://forum.ms.agh.edu.pl/viewtopic.php?p=162134
Strona Główna FORUM MS-AGH
Forum "Miasteczka Studenckiego" w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
 WikiWiki 

Poprzedni temat «» Następny temat
plan zajęć?
Autor Wiadomość
babka
Gość
Wysłany: 2007-09-13, 21:32   plan zajęć?

Ma kktoś już plan zajęć dla pierwszego roku zarządzania?,
byłabym wdzieczna za udostępnienie go:)

olka150
Gość
Wysłany: 2007-09-19, 12:47   Odp: plan zajęć?

Na stronie wydziału przeczytałam,ze plan będzie zamieszczony w internecie po 24 września więc jeszcze troszke cierpliwości.:)

szymonex
Gość
Wysłany: 2007-09-22, 09:23   Odp: plan zajęć?

A jak było w poprzednich latach z planem zajęć-mamy jakiś dzień wolny?

kawerka
Gość
Wysłany: 2007-09-22, 15:09   Odp: plan zajęć?

jest i plan :) : http://www.zarz.agh.edu.p...=rozklady_zajec

teachmeter
Gość
Wysłany: 2007-09-22, 18:56   Odp: plan zajęć?

Może mi ktoś wytłumaczyć jak czytać podział godziń IiE? kiedy jaka grupa czy cos i w ogole o co chodzi z tymi trójkącikami

GK
Gość
Wysłany: 2007-09-22, 20:07   Odp: plan zajęć?

Chętnie bym Ci pomógł, bo sam jestem w kręgu zainteresowanych, ale żeby odczytać ten plan trzeba by wziac fakultet z kryptologii. Ale po kolei...

Są 4 grupy ćwiczeniowe i 8 laboratoryjnych. Jedna grupa cwiczeniowa tworzy dwie laboratoryjne. Kazdy blok zajęć, w danym zakresie czasowym, mozna podzielić na 1-4 części. Jezeli dany blok, np. poniedziałek 13:15 do 14:45, czyli wykład z Makroekonomii zajmuje całe 4 części.... jako jedność :P oznacza to, że dotyczy wszystkich grup cwiczeniowych. Z kolei popatrzmy na czwartek, 9:45 do 11:15, blok jest podzielony na 4 części :P Każda dotyczy innej grupy ćwiczeniowej... Czyli po kolei, I, II, III, IV.

I - Mikroekonomia/Socjologia, ćw. (tu pewnie zalezy od grupy laboratoryjnej)
II - Socjologia/Mikroekonomia, ćw. (i tu tez :P )
III - Makroekonomia, ćw.
IV - Makroekonomia, ćw.

Pewnie nadal nic nie rozumiesz, ale nie dziwie sie, sam nie łapie nadal o co chodzi z tymi trójkątami, czemu jedne mają krótsze przyprostokątne od innych w ramach jednej grupy :-/ A dlaczego mamy 3 przedmioty więcej niż wg zapowiedzi (Socjologia, Psychologia, Ochrona wlasnosci intelektualnej) to nie mam pojecia. Chyba ze z tych 3 wybieramy sobie jeden, albo wszystkie naraz dobrowolnie. Poza tym gdzie jest informatyka ekonomiczna - chyba że dojdzie dopiero w polowie semestru :-/ Ech! Moze to jakieś wersje beta, w końcu wg Aktualności plany powinny być dopiero od 24 września, tj. od poniedziałku.

P.S. Moze to jakiś test, kto nie umie odczytać, ten się nie nadaje :P

Yurij 
Użytkownik

Uczelnia: AGH
Kierunek: EiT-5/ZiM-3
Wysłany: 2007-09-22, 20:31   Odp: plan zajęć?

W trojkatach chodzi o nic innego jak to, ze zajecia są prowadzone dla mniej wiecej polowy osob z danej grupy, przy czym sa one co dwa tygodnie, czyli w 1 tyg. ma pierwsza grupa, w 2. druga itd. Jak "przyprostokatna"jest u gory ze tak sie wyraze, to oznacza,ze ta grupa zaczyna pierwsza zajecia. That's all

Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   64%   9/14
FW
Gość
Wysłany: 2007-09-22, 20:36   Odp: plan zajęć?

Gdzie dowiem się w jakiej jestem grupie? Na wydziale jest jakaś lista?

Yurij 
Użytkownik

Uczelnia: AGH
Kierunek: EiT-5/ZiM-3
Wysłany: 2007-09-22, 20:37   Odp: plan zajęć?

FW napisał/a:
Gdzie dowiem się w jakiej jestem grupie? Na wydziale jest jakaś lista?

Przed calym rozpoczeciem bedzie lista z nazwiskami podzielona na grupy i grupy laboratoryjne. Bedzie to wisiec tam gdzie informacje sa, na przeciw dziekanatu

Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   64%   9/14
babka
Gość
Wysłany: 2007-09-23, 17:57   Odp: plan zajęć?

O!,dobrze wiedzieć,ze juz jest ten rozkład zajęć,dzieki:)

tomeks77
Gość
Wysłany: 2007-09-23, 18:15   Odp: plan zajęć?

Trójkąciki oznaczają że zajęcia są co 2 tygodnie.

H4llow
Gość
Wysłany: 2007-09-23, 22:30   Odp: plan zajęć?

Skarbki, nie ma jeszcze planu na ten semestr :) . Popatrzcie sobie na jaki to jest semestr, plan który jest na stronie :) .

Pozdrawiam.

GK
Gość
Wysłany: 2007-09-24, 11:15   Odp: plan zajęć?

H4llow, ściagnij sobie dowolny z tych planów, rozpakuj, otwórz i przeczytaj nagłówek ;P Plany są nowe na semestr 07/08, ale naglowek w sekcji "Rozklady zajęc" na stronie WZ jest stary - mnie tez to na początku zmyliło.

Btw, dzisiaj (pon, 24.09) zaktualizowano rozkład zajęc dla IiE! Nie wiem czy w samym planie są jakieś istotne zmiany, aczkolwiek doszło w paczce kilka plików ;P

H4llow
Gość
Wysłany: 2007-09-24, 12:08   Odp: plan zajęć?

Jak zobaczyłem swój plan to złapałem się za głowę, bo przedmioty nieziemskie :D . Jednak są i plusy, tylko 21h tygodniowo. Tak dobrze nie mają nawet w 1 podstawówce :D

GK
Gość
Wysłany: 2007-09-24, 12:49   Odp: plan zajęć?

Ja ze swojego planu równiez jestem bardzo zadowolony :) Swoja droga jest tu moze ktos z drugiej grupy cwiczeniowej (czy tez trzeciej laboratoryjnej) z pierwszego semestru IiE ? Nasza grupa jest w tej komfortowej sytuacji, ze jako jedyni zaczynamy analizę matematyczna od wykladow, a nie od cwiczen :) Z drugiej strony na nastepny dzien po wykladzie mamy od razu cwiczenia... Bedzie trzeba sie sprężać :/

Odpowiedz do tematu