Na forum jest temat, w którym zebrano najczęstsze pytania i odpowiedzi, prosimy zapoznać się z nim w pierwszej kolejności: http://forum.ms.agh.edu.pl/viewtopic.php?p=162134
Strona Główna FORUM MS-AGH
Forum "Miasteczka Studenckiego" w Krakowie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
 WikiWiki 

Poprzedni temat «» Następny temat
Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?
Autor Wiadomość
insomnia
Gość
Wysłany: 2007-08-24, 10:28   Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

zupelnie zapomnialam ze przy wpisie dostalam skierowania na badania, czy ktoś wie może gdzie te badania moge zrobic w krakowie? bo dostalam liste z ośrodkami poza krakowem a niestety mojej wspanialej Bochni tam nie ma :/

i czy ktos mógłby potwierdzic ze mam z nimi czas do konca wrzesnia ... :566:

rafus
Gość
Wysłany: 2007-08-24, 11:00   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

a na jakie kierunki obowiązują takie badania?

w 
Użytkownik

Akademik: 56
Wysłany: 2007-08-24, 11:49   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

zaswiadczenie lekarskie musisz zlozyc do konca wrzesnia, ale nie masz sie co martwic bo takie cos wypisuja bez zadnego problemu ( pewnie zalezy od miejsca i lekarza ) mi zmierzyli tylko cisnienie i wypisali ;-) wiecej niz 3min. nie siedzialem w gabinecie i papierek dostalem :) bylem w KOL-MED'zie w Tarnowie zaraz kolo PKP

Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   54%   6/11
majek
Gość
Wysłany: 2007-08-24, 12:19   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

Badania polecam zrobić w Małopolskim Ośrodku Medycyny Pracy ;) Sprawnie i szybko, a co najważniejsze dla studenta - za darmo :)

A tutaj lista pozostałych placówek wykonujących takie badania.

magda1987
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-24, 14:35   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

Cytat:
czy ktos mógłby potwierdzic ze mam z nimi czas do konca wrzesnia ...

ostateczny termin skladania tych zaswiadczen to 1 padziernika (dziekanaty wydzialow)

Koperniczek
Gość
Wysłany: 2007-08-24, 15:44   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

Ja zrobilem to bezproblemowo u lekarza z mojej miejscowosci co prawda stracilem 3 dychy ale w 5 minut mialem wszystko wypisane takze z tym nie ma problemu.

Voytex 
Użytkownik

Uczelnia: AGH
Kierunek: Ochrona Ś.
Akademik: będzie ;)
Wysłany: 2007-08-24, 15:45   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

Od ręki?! a ja <słowo> musialem zapierniczać 40km bo na tej liscie nie było Nowego Sącza :[ i dałem skierowanie i kazalo mi wstretne babsko przyjechac 10 wrzesnia ;(

W tym poście grzebała BeniaM

MP   100%   29/29
   EXP   81%   9/11
w 
Użytkownik

Wysłany: 2007-08-24, 16:30   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

majek, ta lista od Ciebie troszke sie nie pokrywa z lista, ktora daja przy zapisie na studia ( np.: m.in jest Bochnia i Nowy Sacz )

Voytex napisał/a:
Od ręki?! a ja ********* musialem zapierdalac 40km bo na tej liscie nie było Nowego Sącza :[ i dałem skierowanie i kazalo mi wstretne babsko przyjechac 10 wrzesnia ;(

pociesze Cie... ja wszedlem jako normalny pacjent, gadka-szmatka i wyszedlem jako kochany student z papierkiem w reku bez tracenia czasu na zadne badania ;-) [ uczciwie wszystko - bez placenia :) ]

MP   100%   29/29
   EXP   54%   6/11
naui
Gość
Wysłany: 2007-08-24, 18:34   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

A ja przynioslam skierowanie do osrodka zdrowia i kalazli mi przyjsc nastepnego dnia. Ok bo osrodek zdrowia jest naprzeciwko mojego domu. Przyszlam, wchodze do gabinetu a lekarz do mnie "Obiecujesz dziewczynko9 ze nie bedziesz ukrywac przedemna zadnych chorob i bedziesz mowic prawde" na to ja "Tak" dobrze to podpisz tu patrze a tam lista 30 badan podpislam on podpisla mi kartkie "przyjemniej nauki zycze. Dziekuje i dowiedzenia. I na tym moje badania sie skonczyly :D

insomnia
Gość
Wysłany: 2007-08-25, 09:25   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

Wielkie dzieki za odpowiedź, z tego co majek pisze to moge te badania w bochni zrobic :D

dzieki dzieki dzieki

no a na tej kartce ktora otrzymalam przy wpisie po prostu lista byla niepelna.. mam nadzieje;)

magda1987
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-25, 12:02   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

Cytat:
Wielkie dzieki za odpowiedź, z tego co majek pisze to moge te badania w bochni zrobic

wg mnie badania mozna zrobic w kazdej poradni medycyny pracy :)

aga_
Gość
Wysłany: 2007-08-25, 20:50   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

u mnie w Krośnie za takie 'badania' pobierane są opłaty :x i to normalka! 2 lata temu było to samo, ja i moi znajomi musieliśmy wydawać kase bezpotrzebnie, a Wy piszecie że za friko można takie 'badania' zrobić...to ja już nic nie wiem ;) chyba bede musiała sie tym razem lepiej doinformować ;)

Feuerrader
Gość
Wysłany: 2007-08-27, 09:36   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

Voytex napisał/a:
Od ręki?! a ja <słowo> musialem zapierniczać 40km bo na tej liscie nie było Nowego Sącza :[ i dałem skierowanie i kazalo mi wstretne babsko przyjechac 10 wrzesnia ;(

Lol w tamtym roku ja bylem na Wegierskiej w Biegonicach (New Sacz). Bez problemu mnie przyjeli sprawdzil typ wzork, wzrost, wage, nie bral nic kasy. Badanie lacznie kolo 15min i papierek jest. Trzeba bylo uwaznie patrzec albo dzwonic do niech i pytac czy mozna tam gdzie blizej moze omylkowo zgubili Nowy Sacz, bo z tego co widzialem to problemy mogli miec ludzie z poza Malopolski. Z naszego rejonu w prawie kazdym wiekszym miescie mozna zrobic takie badania.

Voytex 
Użytkownik

Uczelnia: AGH
Kierunek: Ochrona Ś.
Akademik: będzie ;)
Wysłany: 2007-08-27, 10:42   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

Moj blad bo ślepo wierzyłem w to co jest na tej karteczce :( cuz zrobie sobie wycieczke :p

MP   100%   29/29
   EXP   81%   9/11
w 
Użytkownik

Wysłany: 2007-08-27, 18:06   Odp: Badania lekarskie, gdzie, i do kiedy ... ?

hmmm a kiedy sa czynne "sprawy socjalne" ? wiem, ze 28-31sierpien, ale chodzi mi o godziny

MP   100%   29/29
   EXP   54%   6/11
Odpowiedz do tematu